Atami آتامی

فیلـتر

مشاهده همه 11 نتیجه

امروزه تغذیه گیاهان به صورت کودهای مایع، محرک‌های زیستی و بسترها در زندگی پرورش دهندگان با تجربه ضروری است. برای برآوردن این تقاضای فزاینده، Atami BV در سال 1997 تاسیس شده تا بهترین کود بر پایه مستندات و تحقیقات علمی را برای محصول شما تولید نماید. با آزمایشات تخصصی و بهبود مستمر و روز افزون محصولات خود، آتامی استانداردهای با کیفیت بالا را برآورده می‌کند و بهترین محصول را برای شما تضمین می‌دهد.

آتامی به واسطه کیفیت بالای محصولات خود به سرعت در جهان پیشرفت کرد و موجب انتخاب گسترده‌ی پرورش دهندگان حرفه‌ای در سراسر جهان شد. این انتخاب گسترده بی دلیل نبود، زیرا به آتامی به معنای واقعی کلمه موفق شد جهان کشاورزی و پرورش گیاه را فتح کند. با وجود تعداد زیادی مشتری در بیش از 40 کشور جهان، می‌توانید آن را یک مرکز تحقیقات گیاه‌شناسی حرفه‌ای و تخصصی بنامید. امروزه محصولات آتامی در سراسر جهان به فروش می‌رسند و موفقیت‌های اعجاب انگیزی در پرورش بسیاری از گیاهان مختلف ایجاد می‌کنند.

محصولات آتامی از کیفیت بسیار خالص و غلیظ برخوردار هستند. این باعث می‌شود که محصولات به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشند. از این نظر، محصولات آتامی تقریباً برای هر نوع کشت و محصولی قابل استفاده می‌باشد. جهت پاسخگویی به خواسته‌ها و رفع نیاز شما، محصولات Atami را می‌توان به سه خط تغذیه مختلف تقسیم نمود، که عبارتند از :
B’Cuzz
ATA
ATA NRG.

B’cuzz مخصوص پرورش دهندگان با تجربه است که به دنبال بازدهی مطلوب و شگرف محصول خود هستند. ATA برای پرورش دهنده‌ای طراحی شده است که می‌خواهد تا جای ممکن به سادگی و به آسانی رشد گیاه خود را انجام دهد. محصولات ATA NRG برای تولیدکنندگان ارگانیک طراجی و تولید شده است. کشاورزی ارگانیک به طور فزاینده ای در سراسر جهان رواج یافته است و از این نظر، خط تغذیه ATA NRG دقیقاً همان چیزی است که گیاه پزشکان و دانشمندان در زمینه‌ی محصولات ارگانیک دستور داده‌اند.

اطلاعات بیشتر ...