در حال حاضر ۳ شیوه‌ی پرداخت وجود دارد.


ما در دیجی‌فارمر آخرین اولویت را سود اندکی برای خود گذاشته‌ایم. اولویت اصلی ما تهیه‌ی اجناس اورجینال با کیفیت تضمینی و ارسال سریع و به هنگام است. ازین رو به عنوان اولین گروشاپ آنلاین کشور اقدام به قرار دادن خدمات پرداخت درب منزل نمودیم تا نشان دهیم نه فقط در حرف بلکه در عمل اولویت آخر ما سود ماست و تمام هدف ما در راستای رضایتمندی همه‌ی کشاورزان هم‌میهن عزیز و مشتریان گرامی دیجی‌فارمر است.


روش اول: پرداخت آنلاین با اتصال به درگاه پرداخت.

در این روش شما بلافاصله پس از سفارش پرداخت خود را از طریق دو سرور قرار داده شده می‌توانید انجام دهید‌. گفتنی‌ست در این شیوه‌ی پرداخت هزینه‌ی ارسال سفارش شما با دیجی‌فارمر خواهد بود و شما هزینه‌ای بابت حمل و نقل پرداخت نخواهید کرد.روش دوم: پرداخت کارت به کارت

چنانچه درگاه پرداخت با مشکلی مواجه بود، با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا با پرداخت کارت به کارت سفارش خود را نهایی کنید. در این روش دیجی فارمر از ارائه هر گونه تخفیف در جریان رویداد‌های سایت معذور است.

گفتنیست با پرداخت کارت به کارت، هزینه‌ی ارسال شما رایگان خواهد بود.روش سوم: پرداخت درب منزل

در این روش پرداخت شما می‌توانید تمام هزینه‌ی سفارش خود را پس از دریافت در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شتاب و دستگاه پُز سیاری که در اختیار مامور پست قرار گرفته پرداخت کنید.

گفتنیست در این روش هزینه‌ی حمل و نقل رایگان نخواهد بود و قبل از قطعی کردن سفارش از شما دریافت می‌شود‌.

برای پرداخت درب منزل به صفحه‌ی زیر بروید.

برای ثبت سفارش از طریق پرداخت درب منزل کلیک کنید.